Şartlar ve Garanti Koşullar

This Agreement was last modified on 18 February 2016.

Garanti Koşulları

 

Tüm ürünler kalite kontrol yapıldıktan sonra size gönderilmekte ve aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar görüldüğünde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Tüm Jüpiter markalı ürünlerde arıza dışında değişim sağlanmamaktadır.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması, beğenilmemesi ya da herhangi bir sebepten iade ya da değişimi talep edilmesi halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Tüketici’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa ya da 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ücret iade süreci kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ortalama 2-7 iş günü sürebilmektedir. Banka havalesi ile yapılan sipariş iadeleri ise ilk iş günü yapılmaktadır.

Herhangi bir arıza durumunda tarafımıza bildirip kargo yoluyla bize gönderebilirsiniz. Arıza ve değişim durumlarında kargo ücreti müşteriye aittir. Tarafımıza karşı ödemeli veya Aras Kargo dışındaki bir kargo firması ile gönderilen kargoların hiç birinin şirketimiz tarafından kabulü sağlanmamaktadır